Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich #2

0
486
wygrana fortuna 813

Zobacz jak zarabiać na zakładach bukmacherskich w moim stylu! Po tym jak Polska pokonała Rumunię, a Turcja uporała się z reprezentacją Kosowa, wygrałem 813 zł, choć wygrana mogła być jeszcze dużo wyższa. Przy stawce 29.10 zł wygrana jest bardzo wysoka, co potwierdza zasadność mojego systemu bukmacherskiego, który przyjąłem do gry i realizuję w ramach tego portalu!

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

W pierwszym artykule z serii zarabiać na zakładach bukmacherskich przedstawiłem mój sposób, system na bukmachera – zwał jak zwał. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje wyjaśniające jak wygląda gra tym systemem, dlaczego uważam, że warto go spróbować, jakie są jego zalety i wady.

Pisząc w wielkim skrócie:

  • gram za niskie stawki, liczę na bardzo wysokie wygrane
  • stawiam na piłkę nożną
  • wybieram dużo spotkań i dziele je na grupy

Sporo osób będzie do tego sposobu na bukmachera nastawiona sceptycznie (no bo jak to można zarabiać „na taśmach”, ale jak się okazuje – na razie wszystko wygląda bardzo obiecująco).

Jak wygrałem na zakładach bukmacherskich 813 zł

Kupon dzięki, któremu wygrałem 813 zł na zakładach bukmacherskich (a mogłem oczywiście znacznie więcej) postawiłem już w kwietniu. Został jednak rozstrzygnięty dopiero kilka dni temu, bowiem jedna z grup meczy składała się ze spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Czekałem na wyniki m.in. reprezentacji Polski, której mecz śledziłem bezpośrednio z trybun Stadionu Narodowego (w osobnym artykule możesz przeczytać moją relację z tego meczu:)).

Stawka: 29.10 zł

Wygrana: 813.58 zł

Kupon: składał się z 10 grup, których kursy wynosiły od 2.11 do 4.96. Niektóre z grup to były pojedyncze spotkania, innym razem dwa mecze, a w innych grupach znajdowało się kilka meczy. Z 21 meczy postawionych na kuponie 3 okazały się nietrafione (niestety wszystkie znajdowały się w osobnych grupach).

Gdybym trafił wszystkie mecze to wygrana wynosiłaby kilkadziesiąt tysięcy złotych. Gdybym trafił jedną grupę więcej to wygrałbym kilka tysięcy złotych (a de facto wystarczyło trafić jeden mecz:)).

Udało się trafić 7 z 10 grup.

  • Przy trafieniu 5 z 10 miałem zapewnione 24.05 zł
  • Przy trafieniu 6 z 10 miałem zapewnione 198.26 zł
  • Przy trafieniu 7 z 10 wygrałem 813.58 zł

Stawka na kombinację wynosiła 0.04 zł.

Zysk wyniósł 2795%! Łatwo w ten sposób wyobrazić sobie jakie pieniądze mogłem wygrać, grając za wyższą stawkę.

fortuna bukmacher jak wygrać

To kolejny kupon, który potwierdza, że mój sposób na bukmachera na razie gra i buczy:) Jak na razie wygląda to bardzo ciekawie, bowiem przy wyjątkowo niskich stawkach wygrywam spore pieniądze. Potencjał na wysokie wygrane jest duży, bo jak widać wystarczyło trafić jeszcze jedno spotkanie, żeby zysk był gigantyczny.

Nawet przy trafieniu tych 7 z 10 grup, procentowy zysk wynoszący 2795% jest…super!

O ile zaskakujące na ten moment dla wielu może wydawać się to, iż tym sposobem na bukmachera udaje mi się zarabiać (całkiem sporo pieniędzy), o tyle dla mnie największą frajdą i przyjemnością jest fakt, że kupony trafiam tak często:)

Jak dalej będę zarabiał na zakładach?

Oczywiście dalej i nieprzerwanie będę kontynuował grę tym sposobem, który przedstawiłem na samym początku. Dużo spotkań, podzielonych na grupy i gra na kupony z możliwością kilku błędów.

Myślę o tym, żeby podnieść stawki na wyższy poziom, bo jak widać po procentowym zysku może to dać kolosalne wygrane. Obecnie w piłce mamy nieco martwy okres, ale kiedy rozpocznie się nowy sezon 2017/18 to i wtedy moja gra wejdzie na wysokie obroty…

Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich w ten sposób to stawiaj kupony i sprawdzaj jak dobrze Ci idzie. Jeśli myślisz o grze na takie same kupony jakie gram ja, to zapraszam Cię tutaj.

Wspomnę jeszcze tylko o tym, że „w międzyczasie” pomiędzy tą wygraną, a wygraną 1609 zł udało mi się trafić kilka kuponów z większą ilością błędów, gdzie przy stawkach 25 – 50 zł, wygrane wynosił 25 – 70 zł. Teraz już wiesz jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here