New Star Soccer: futbolowy pożeracz czasu

0
328
new star soccer

New Star Soccer to bardzo prosta gra futbolowa, w którą możesz bez problemu cieszyć się rozgrywką przez przeglądarkę internetową. Sprawdzi się doskonale w biurze czy przy popołudniowej kawie. Ale uwaga: godziny mijają bardzo szybko.

New Star Soccer – co to za gra?

New Star Soccer to świetna propozycja dla każdego fana futbolu. W grze wcielamy się w role piłkarza i rozpoczynamy karierę. W trakcie meczy będziemy mieli okazję popisać się cudownymi bramkami, asystami, podaniami czy odbieraniem piłki. Za każdą, dobrze przeprowadzoną akcję, rośnie nasz ocena kibiców, prezesa klubu czy kolegów z zespołu.

Dodatkowo zarabiasz pieniądze, negocjujesz kontrakty, otrzymujesz premie, rozwijasz swoje umiejętności piłkarskie i przechodzisz do lepszych zespołów. Wszystko po to, by koniec końców stać się gwiazdą piłki nożnej.

Ta prosta gra o piłce nożnej tak spodobała się szerokiemu gronu kibiców futbolu, że doczekała się już kilku wersji. Te nowsze są bardziej rozwinięte, „lepsze”, ale np. najnowsza, piąta jest płatna. Ja polecam zagrać w pierwszą wersję New Star Soccer, bo gra jest kapitalna, a czas upływa bardzo szybko!

Na czym polega rozgrywka w New Star Soccer?

Gra w New Star Soccer polega na tym, żeby wygrywać mecze:) Futbol – gra tak prosta, a tak skomplikowana. Jako zawodnik uczestniczysz w meczach (chyba, że nie pozwala na to Twoja słaba forma – piłkarska lub fizyczna). W trakcie spotkań masz kilka (w zależności od zaangażowania) okazji do tego, żeby pomóc swojemu zespołowi. Możesz pokusić się o samodzielne wykończenie akcji i strzelenie bramki, możesz podać koledze licząc na asystę, możesz przejmować piłkę i kasować akcje przeciwników.

Im lepiej grasz, tym lepiej jesteś oceniany przez właściciela klubu, fanów i kolegów z zespołu. Kiedy tak się dzieje, „stajesz się” lepszym piłkarzem, który może liczyć na lepszy kontrakt lub transfer do większego zespołu. Zarabiasz pieniądze, które wydajesz na dodatki takie jak buty czy energetyki, dzięki którym możesz grać lepiej lub uczestniczyć w treningach. Za pieniądze kupisz również domy czy samochód, dzięki czemu łatwiej jest się zregenerować po meczu czy znaleźć dziewczynę:)

Koniec końców Twoim celem jest stać się nową gwiazdą piłki nożnej, trafić do ukochanego klubu i poprowadzić go do sukcesu, strzelając przy tym wiele bramek!

Jak grać w New Star Soccer

Po wybraniu ligi w jakiej chcesz rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną, przechodzisz pierwszy trening, który pokazuje Ci jak grać w New Star Soccer. Nauczysz się podawać, wykonywać rzuty wolne, strzelać i odbierać piłki nożnej.

W grze musisz brać pod uwagę wszystko co ważne w realnym futbolu. Miejsce, w które trafiasz piłkę (np. w ten sposób możesz ją podkręcić, przelobować bramkarza, wpływa również na siłę uderzenia). Znaczenie ma na jakiej wysokości piłka się znajduje, czy jest wiatr. Jak więc widzisz, New Star Soccer mimo swojej prostoty, jest dość realną grą.

gra new star soccer
Gra nie powala na kolana wyglądem, ale liczy się rozgrywka – ta jest wspaniała!

Początki w New Star Soccer są takie, że podpisujesz kontrakt w jednej z najniższych lig. Za każdy występ w meczu otrzymujesz 1*, podobnie za każdą zdobytą bramkę. Po każdym meczu otrzymujesz ocenę (od fanów, prezesa i kolegów z drużyny). Jeśli Twoja drużyna wygrywa to zyskasz w oczach fanów i prezesa. Jeśli strzelasz bramki to zyskasz u wszystkich. U kolegów z zespołu zyskasz kiedy często podajesz.

Na minus Twojej oceny wpływa duża ilość zmarnowanych sytuacji (brak gola, nieudane podanie). Innymi słowy jeśli masz okazję w meczu (do czegokolwiek), ale Twoja akcja okaże się nieudana, to ocena będzie niska.

Z każdym kolejnym meczem, w którym grasz lepiej niż gorzej, rozwijasz się w oczach piłkarskiego świata i w ten sposób awansujesz na kolejne poziomy „reputacji”. Im jest ona wyższa, tym lepsze kontrakty możesz otrzymywać (negocjując obecny albo przechodząc do lepszego zespołu).

W menu głównym możesz kupić również:

  • napoje energetyczne
  • buty

Buty wpływają na polepszenie Twoich umiejętności: siły strzału, techniki czy poruszania się po boisku. Energetyki potrzebne są po to by regenerować siły – jeśli masz ich za mało, usiądziesz na ławce rezerwowych lub w ogóle nie pojawisz się w składzie.

Siły zużywasz podczas meczu wybierając stopień zaangażowania (od 1 do 3 serc) – im większe, tym więcej okazji będziesz mieć, ale stracisz więcej sił. Między meczami możesz również trenować co wpływa na Ciebie jako zawodnika. Każdy trening to utrata około połowy energii.

New Star Soccer możesz zagrać m.in. tutaj, choć wystarczy wpisać w Google tytuł tej futbolowej gry, żeby znaleźć alternatywne źródła:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here