Terminarz ligi angielskiej: Premier League

Poniżej znajdziesz pełen terminarz ligi angielskiej na obecny sezon. Rozgrywki Premier League w tym sezonie zapowiadają się imponująco, ponieważ wszystkie czołowe kluby bardzo wzmocniły swoje kadry. Manchester City wydał ponad 200 milionów euro na nowych zawodników, Manchester United kupił za 85 milionów euro Romelu Lukaku, Chelsea – obrońca trofeum również się wzmocniła. Na sile zyskała młodzież i wychowankowie Tottenhamu, który jest mądrze budowany od wielu lat.

W walkę o tytuł wmieszać chce się Liverpool, który pod wodzą Jurgena Kloppa staje się silniejszy z roku na rok. Do czołówki wrócić oczywiście chce także Arsenal, który po raz pierwszy – za czasów Wengera w Londynie, nie zagra w Lidze Mistrzów.

Terminarz ligi angielskiej prezentuje kalendarz meczy jakie odbędą się w tym sezonie Premier League.

Poniżej znajdziesz informacje dotyczącej najbliższej kolejki ligi angielskiej:

Terminarz Premier League

Powyższy terminarz Premier League przedstawia 38 kolejek, jakie zostaną rozegrane w w tym sezonie, wraz z datami ich rozegrania. Mecze zaplanowane na późniejsze kolejki nie mają potwierdzonej daty, wobec czego ich status zostanie zaktualizowany, kiedy władze Premier League poinformują o terminie meczu – tym bardziej, że niektóre spotkania mogą zostać przesunięte z uwagi na konflikt z meczami pucharowymi (krajowymi i europejskimi).

Kiedy już zobaczysz terminarz spotkań, to możesz również zerknąć jak wygląda tabela ligi angielskiej.