Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham

0
421
Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal - Tottenham: 

Dzisiejszy hit w Premier League przyciągnie uwagę wielu kibiców, którzy nie tylko będą śledzić to spotkanie, ale także mają zamiar postawić zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham. Kto ze starcia gigantów wyjdzie zwycięsko i przybliży się do realizacji przedsezonowych celów? Co postawić u bukmachera na to spotkanie?

Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham: kto wygra

Bukmacherzy wierzą, że ten mecz nie ma wyraźnego faworyta, choć za delikatnego uznawany jest Arsenal, co na pewno jest skutkiem gry na własnym stadionie. Gospodarze przed tymi Derbami Londynu, mają na swoim koncie komplet zwycięstw na swoim boisku, co na pewno dobrze rokuje przed tym meczem. Kurs na wygraną Arsenalu to 2.4.

Wcale nie dużo gorzej oceniane są szanse Tottenhamu, który na wyjazdach radzi sobie równie świetnie. W delegacjach zaliczył same zwycięstwa i tylko jedną porażkę (z Manchesterem United na Old Trafford). Kurs na Tottenham wynosi 3.05.

Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham: bramki i zwycięstwo

Ten kto przewiduje, że w spotkaniu padną bramki, a nawet dojdzie do wymiany ciosów, może postawić zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham z nieco wyższym kursem. Na przykład zakład na to, że obie drużyny strzelą gola, a ilość bramek będzie +2.5 to zakład po kursie 1.8.

Można również rozważyć takie zakłady jak:

  • Arsenal wygra i obie drużyny strzelą gola po kursie 3.65
  • Tottenham wygra i obie drużyny strzelą gola po kursie 4.5

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham: handicap

Ten kto wierzy, że jedna z drużyn rozstrzygnie losy tego spotkania, wygrywając więcej niż jedną bramką, zastanowić się może nad grą z handicapem.

Zakłady na zwycięstwo Arsenalu (-1) są po kursie 4.2, ale by zakład został rozstrzygnięty jako wygrany, gospodarze muszą wygrać co najmniej dwoma golami.

Zasada ta dotyczy handicapu (-1) na triumf Tottenhamu, a oferowany przez bukmacherów kurs w tym wypadku wynosi 5.8.

Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham: dokładny wynik

Jeśli Arsenal Londyn miałby wygrać to spotkanie w stosunku 3:1, to za taki dokładny wynik możemy u bukmachera upolować kurs 15.

Za bramkowy remis 2:2, bukmacherzy gotowi są zaoferować kurs zaledwie 9.5, co nie jest wybitną okazją, choć wciąż jest to kurs bardzo wysoki.

Wygrana Tottenhamu w stosunku 2:3 to szansa na grę po kursie 22.

Gdyby w meczu miała paść tylko jedna bramka to kurs na wygraną Arsenalu 1:0 wynosi 10, natomiast wygrana Tottenhamu 0:1 to kurs 12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here