Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea

0
284
zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma - Chelsea

Dziś można postawić bardzo interesujące zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea, gdyż samo spotkanie powinno obfitować w nie lada emocje. Obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, gdyż może ono przesądzić o szansach na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Co zatem postawić u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea: kto wygra

Po remisie 3:3 w Londynie – dodajmy dość jednak nieoczekiwanym, w oczach bukmacherów w dzisiejszym spotkaniu, lekkim faworytem będą gospodarze. Być może Chelsea ma nieco silniejszą kadrę, większą renomę w europejskim futbolu, ale doskonała forma Rzymian nie mogła ujść uwadze. AS Roma świetnie, a właściwie wybitnie efektywnie spisuje się w Serie A gdzie hurtowo wygrywa mecz za meczem. Czy tym razem tak właśnie będzie? Bukmacherzy oferują kurs na wygraną Romy w wysokości 2.75.

Ci, którzy wierzą, że Chelsea Londyn – podobnie jak w meczu w Madrycie z Atletico, okaże się bardzo skuteczna i zdobędzie 3 punkty, mogą liczyć na kurs 2.8 od bukmacherów.

Nie można wykluczyć, że w tym spotkaniu padnie podział punktów. Za remis od bukmacherów otrzymamy kurs 3.45.

4 kolejka Ligi Mistrzów – zobacz mecze

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea z wysokim kursem

Ani Chelsea Londyn, ani tym bardziej AS Roma nie są drużynami, które zdobywają w swoich meczach wiele bramek, choć kłam temu zadaje rezultat ostatniego spotkania między głównymi bohaterami tego meczu (było 3:3).

W większości jednak AS Roma, jak i Chelsea nie zdobywają masy bramek, a mecz ten może być nieco zamknięty – z uwagi na wielką wagę ostatecznego wyniku. Można spróbować polować na wysoki kurs – stawiając na wygraną jednej z drużyn, a przy tym zaznaczyć, że w meczu nie padnie wiele goli.

Na przykład zakłady bukmacherskie na mecz, wskazujące na wygraną AS Romy i ilość bramek -2.5 uzyskasz kurs 6.4.

Jeśli Chelsea wygra, a ilość bramek będzie mniejsza od 2.5 uzyskasz kurs 6.5.

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea: dokładny wynik

Bukmacherzy, za najbardziej prawdopodobny, dokładny wynik uznają rezultat 1:1 po kursie 6:3. Zwycięstwo AS Romy 2:0 możesz zagrać po kursie 9, a wygrana Chelsea 1:2 jest po kursie 9.1

Gdyby ponownie miało dojść do podziału punktów i wielu bramek, to na kurs 2:2 zaoferowano kurs 10.5 a powtórka z rozrywki czyli remis taki sam jak w Londynie 3:3 to kurs 41.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here