Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio

0
819
Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma - Lazio

Kolejne w ten weekend derby, tym razem Rzymu to gratka dla fanów futbolu, ale również tych, którzy chcą postawić zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio. Derby rządzą się swoimi prawami, a te rozgrywane na Stadionie Olimpijskim w Rzymie często przybierają nieoczekiwany przebieg.

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio: kto wygra

Obie drużyny pozytywnie zaskakują swoich kibiców w tym sezonie. AS Roma prawdopodobnie wywalczy awans w Lidze Mistrzów, kosztem faworyzowanego Atletico Madryt. Poza tym w Serie A, notuje zwycięstwo za zwycięstwem, przegrywając tylko 2 razy z bardzo silnymi rywalami. Poza tym, Rzymianie są bardzo skuteczni.

Równie dobrze, a może i nawet lepiej prezentuje się Lazio, które nie tylko w tabeli ligi włoskiej jest na 4 miejscu, ale nawet potrafiło ograć Juventus w Turynie 1:2.

Bukmacherzy wierzą, że faworytem Derbów Rzymu jest drużyna gospodarzy, na którą zaoferowano kurs 2.2

Skoro jednak Lazio potrafiło wygrać w Turynie z Juve, to dlaczego sukcesu nie miałoby powtórzyć w meczu z odwiecznym rywalem? Kurs na Lazio wynosi 3.35

Za remis w tym spotkaniu, bukmacherzy oferują kurs 3.7, uznając ten wynik za najmniej prawdopodobny.

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio: czerwona kartka?

Jak to w derbach, a już szczególnie tych Rzymskich, emocji na pewno nie zabraknie. Obie drużyny są w takiej formie, że nie wyobrażają sobie innego rezultatu niż sięgnięcie po 3 punkty. Tym, którym się to nie uda zapewne może to zadziałać na nerwy. W związku z tym warto zastanowić się nad postawieniem zakładu na czerwoną kartkę.

Zakłady bukmacherskie na mecz Arsenal – Tottenham

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio: liczba bramek

W meczach – szczególnie Lazio Rzym, pada ostatnimi dużo bramek, wobec czego można zastanowić się nad zakładami bukmacherskimi na zwycięstwo jednej ze stron i liczbę bramek przewyższającą pułap 2.5.

Wobec tego można postawić takie zakłady bukmacherskie jak:

  • AS Roma wygra i liczba bramek +2.5 po kursie 2.8
  • Lazio Rzym wygra i liczba bramek +2.5 po kursie 4.4

Zakłady bukmacherskie na mecz Atletico – Real Madryt

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Lazio: dokładny wynik

Dokładny wynik to zawsze okazja do tego by zagrać zakłady po wysokim kursie. W takim meczu nie jest zapewne łatwo odgadnąć jakim wynikiem zakończy się spotkanie, ale dzięki temu kursy są jeszcze wyższe.

Licząc na scenariusz, w którym padnie wiele bramek, możemy pokusić się o grę na wynik 3:1 dla AS Roma po kursie 13.5

Gdyby to Lazio miało wygrać 2:3 to kurs oferowany przez bukmacherów wynosi 23. Jeśli goście powtórzą wynik z Turynu przeciwko Juventusowi, wygrywając 1:2 to kurs oferowany przez bukmachera wyniesie 10.

Za remis 2:2 można zgarnąć kurs 10, a wygrana gospodarzy w stosunku 2:0 to kurs 11.5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here