Zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas – AS Monaco

0
350
zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas - AS Monaco

W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł nieoczekiwany rezultat, dlatego w rewanżu – stawiając zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas – AS Monaco, również można pokusić się o wytypowanie „niespodzianki”.

AS Monaco jest ubiegłorocznym półfinalistom Ligi Mistrzów, a mimo to bardziej musieliśmy zakwalifikować tę drużynę do grona potencjalnych Czarnych Koni rozgrywek niż do pełnoprawnego faworyta. Miało to związek z „wyprzedażą” w drużynie z Księstwa, co potwierdziły pierwsze 3 kolejki Ligi Mistrzów.

Zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas – AS Monaco: kto wygra

Po tym jak Besiktas swoją bezkompromisową, odważną, ofensywną grą wkroczył do Ligi Mistrzów, bukmacherzy upatrują faworyta tego meczu w tureckiej drużynie. Turecki kocioł nie jest na pewno miejscem gdzie wygodnie gra się jakiemukolwiek rywalowi.
A pozbawiony presji, grający odważnie i bojaźliwe Besiktas może uprzykrzyć życie AS Monaco, które o te życie (w Lidze Mistrzów) będzie właśnie walczyło.

Bukmacherzy stawiają na wygraną Besiktasu po kursie 2.25. Za zwycięstwo AS Monaco, które po prostu musi wygrać można zainkasować kurs 3.15, a najmniej prawdopodobny jest remis po kursie 3.6, choć i tego wykluczyć oczywiście nie można.

Zakłady na mecz AS Roma – Chelsea

Zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas – AS Monaco: wysoki kurs

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ten mecz może zakończyć się bardzo wysokim zwycięstwem… którejkolwiek ze stron. Jeśli goście zagrają na 100% swoich możliwości
i dobrze wejdą w spotkanie, nie będą mieli problemu, żeby pokonać Besiktas wysoko. Jeśli AS Monaco wygra to spotkanie do zera możesz zainkasować kurs 6.5, ale ten kto sądzi, że Besiktas odpowie golem, powinien postawić zakład „AS Monaco wygra i obie drużyny strzelą gola” po kursie 4.9.

Scenariusz spotkania może kompletnie obrócić się jeśli to nakręceni strzelonym golem gospodarze przycisną zrezygnowane AS Monaco i rozbiją bezradnych Francuzów, praktycznie eliminując ich z rozgrywek. Ten kto wierzy w takie rozwiązanie może postawić zakłady na zwycięstwo Besiktasu i obie drużyny strzelą gola – kurs 3.65.

Zakłady na mecz Tottenham – Real Madryt

Zakłady bukmacherskie na mecz Besiktas – AS Monaco: dokładny wynik

Dokładny wynik to ten rodzaj zakładów z bukmacherem, gdzie oferowane kursy są bardzo wysokie. Najbardziej prawdopodobny wg bukmacherów remis 1:1 płacony jest po kursie 6.5.

Za zwycięstwo gospodarzy 3:1 możesz otrzymać kurs 15.5, a w bramkostrzelnej wymianie „ognia” i wyniku 4:2 otrzymasz kurs 45.

Zakłady na mecz Napoli – Manchester City

Ten kto sądzi, że AS Monaco zwycięży grając wyrachowany futbol może zagrać na dokładny wynik 0:2 po kursie 19.5 lub 0:3 po kursie 42.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here