Zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern

0
383
zakłady bukmacherskie na mecz Borussia - Bayern

Czekaliście, żeby postawić zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern? Nie możecie się doczekać hitu Bundesligi, na którym można zarobić niezłą kasę obstawiając wynik spotkania u buka? My też. Wielki hit Bundesligi tuż tuż, a w raz z nim okazja by ograć bukmachera.

Zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern: kto wygra

Obie drużyny znajdują się w kompletnie odmiennym punkcie formy. Borussia Dortmund miała kapitalny początek rozgrywek, wygrywając wysoko mecz za meczem. Bayern był pogrążony w kłopotach, czego efektem było zwolnienie Carlo Ancelottiego.

Od tego momentu, Bawarczycy wrócili na zwycięską ścieżkę i zdobywają po 3 punkty
w każdym ze spotkań. W Dortmundzie natomiast coś się zacięło, Borussia przegrywa większość meczy, a dodatkowo niemal na pewno żegna się z rozgrywkami Ligi Mistrzów.

Jak zatem oceniają szanse obu drużyn bukmacherzy? Ano na korzyść Bayernu, choć gospodarzom nie odbiera się szans na zwycięstwo. Kurs na „2” czyli Bayern Monachium to 2.1, za remis uzyskasz kurs 3.75, natomiast stawiając na gospodarzy 3.35. Wydaje się, że to Bawarczycy są w znacznie lepszej formie i rozsądniej jest postawić na nich.

Zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern: handicap

Nikt nie powinien się zdziwić jeśli Bayern Monachium będzie chciał wykorzystać słabość rywala i wypunktować Borussię. By upokorzyć odwiecznego rywala. By podbudować swoje, nieco podupadłe morale. By zyskać przewagę. Warto może zatem rozważyć zakład na Bayern Monachium z handicapem (jeśli oczywiście uważamy, że to goście wygrają to spotkanie).

Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal

W ten sposób możemy znacząco zwiększyć kurs na wygraną Bayernu. W zakładzie handicap (-1) na Bayern uzyskać możesz kurs wynoszący 3.5, natomiast w zakładzie Bayern (-2) kurs wyniesie 7.0.

Co ciekawe bukmacherzy przewidują również zakład w drugą stronę czyli Borussia Dortmund (-1) po kursie 6.7.

Zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern: bramki

W meczach tych dwóch drużyn zazwyczaj pada sporo goli, dlatego można pomyśleć o zakładzie „obie drużyny strzelą gola, a ilość bramek +2.5” po kursie 1.7.

Ci, którzy w taki scenariusz nie wierzą mogą postawić zakład „liczba bramek -2.5” po kursie 2.65.

Jeszcze inną propozycją jest gra na zwycięstwo Bayernu Monachium przy ilości bramek -2.5 po wysokim kursie 6.2.

Stawiając na wygraną Borussii Dortmund i liczbę bramek -3.5 uzyskasz kurs wynoszący 5.0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Chelsea – Manchester United

Zakłady bukmacherskie na mecz Borussia – Bayern: dokładny wynik

Obstawiając u bukmachera dokładny wynik, zgarnąć możemy wysoki kurs. Dla przykładu remis bramkowy 2:2 to kurs wynoszący 9.5. Ten kto postawiłby na bezbramkowy remis, liczyć może na kurs 18.

Zwycięstwo gospodarzy w stosunku 3:2 to kurs 22, a mniej okazały w bramki triumf BVB 2:0 to również kurs 22.

Jeśli Bayern Monachium miałby wygrać 1:3 to możesz zgarnąć kurs 12.5, ale triumf gości w stosunku 2:4 to oferta kursu 36.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here