Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal

0
307
zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City - Arsenal

Starcie Obywateli Kanonierami to jeden z hitów Premier League, a w raz z nim okazja by zawrzeć zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal. Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy, ale co w tym dziwnego skoro dotychczas na 30 możliwych punktów zgarnęli ich 28?!

Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal: kto wygra

Chociaż jest to starcie na szczycie, a obie drużyny mają mistrzowskie aspiracje (lub choćby minimalnie zakwalifikowanie się do TOP4 w przypadku Arsenalu), w tym momencie – w oczach bukmacherów, drużyny City i Arsenalu dzieli przepaść. Dostrzec to można spoglądając na oferowane przez bukmacherów kursy na zakład kto wygra spotkanie. Postawienie na kuponie „1” czyli zwycięstwa Manchesteru City to kurs wynoszący zaledwie 1.45, co w przypadku tak prestiżowego starcia jest rzadkim zdarzeniem.

Ten kto wierzy, że Arsenal – jako druga drużyna w tym sezonie, może zatrzymać Obywateli może postawić na remis. Kurs jak na te okoliczności wysoki, bowiem wynoszący 5.0 – a przecież mówimy o drużynie Arsenalu!

Jeszcze więcej zarobić za każdą postawioną złotówkę można, gdy zdecydujemy się umieścić na kuponie wygraną Arsenalu Londyn, gdyż bukmacherzy zaoferowali na to zdarzenie kurs 7.5.

Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal: ilość bramek

Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, choć w przypadku Arsenalu z tych starań – przynajmniej w meczach wyjazdowych niewiele wynika. Wydaje się jednak, że w starciu City z Arsenalem paść może sporo bramek. Ten kto będzie chciał zagrać zakład „ilość bramek +3.5” może liczyć na kurs 1.95.

Znacznie więcej zarobić można stawiać zakład „ilość bramek -2.5” po kursie 3.25, choć pozornie jest to mniej prawdopodobne.

Zakłady bukmacherskie na mecz Chelsea – Manchester United

Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal: handicap i wysoki kurs na City

Jak podbić kurs na Manchester City? Można zagrać handicap, choć ten kto decyduje się na taki zakład musi wierzyć, że gospodarze nie poprzestaną na jednej bramce. Jeśli zagrasz zakład z handicapem (-1) na Manchester City to otrzymasz kurs 2.0, a w przypadku bardziej odważnego typu (-2) kurs ten wzrasta do 3.4.

Czy jest to możliwe? Jak na razie średnia ilość strzelanych goli przez City grające u siebie to ponad 4.0, natomiast Arsenal w 5 wyjazdowych starciach, zdobył tylko 6 goli. Przypomnijmy sobie choćby jak to City rozbijali u siebie Liverpool 5:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Manchester City – Arsenal: dokładny wynik

Dokładny wynik w zakładach bukmacherskich to okazja by zagrać po wysokim kursie. Wierząc w bramkowy remis możemy postawić na wynik 2:2 po kursie 13. Licząc na niespodziankę możemy zagrać zakład na wynik 1:2 dla Arsenalu po bardzo wysokim kursie 19.5.

Wygrana Manchesteru City 2:0 to kurs wynoszący „zaledwie” 8.5, ale już wygrana gospodarzy 4:1 to kurs 14.5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here