Zakłady bukmacherskie na mecz Napoli – Manchester City

0
257
zakłady bukmacherskie na mecz Napoli - Manchester City

Trudno przewidzieć jaki rezultatem zakończy się to spotkanie, dlatego zakłady bukmacherskie na mecz Napoli – Manchester City mają wysokie kursy.

Patrząc na przebieg pierwszego spotkania, City jest faworytem – tym bardziej, że Napoli skupia się na zwycięstwie w Serie A. Z drugiej trudno uwierzyć, żeby Włosi grający przed własną publicznością nie pokusili się o lepszy rezultat niż ostatnio.

Zakłady bukmacherskie na mecz Napoli – Manchester City: kto wygra

W pierwszym kwadransie, spotkania w Manchesterze, City zmiotło Napoli i prowadziło 2:0, przez co później spuściło z tonu. Patrząc jednak tylko na ten fragment gry, nic dziwnego, że to goście z Anglii są faworytem meczu wg bukmacherów. Kurs na wygraną Manchesteru City wynosi 2.5.

Napoli jest niemal nieomylne w Serie A (zanotowali tylko jeden remis i same wygrane), ale Liga Mistrzów w wykonaniu włoskiej drużyny nie jest już tak perfekcyjna. Po przegranej z Szachtarem i City, gospodarze meczu nie mają już miejsc na pomyłkę, dlatego powinni zagrać o 3 punkty. Kurs na Napoli wynosi 2.75.

Ci, którzy wierzą, że mecz zakończy się remisem mogą liczyć na kurs 3.6 – i podobnie jak każdy inny, również ten rezultat jest prawdopodobny.

Zakłady bukmacherskie na mecz Sporting – Juventus

Zakłady bukmacherskie na mecz Napoli – Manchester City: bramki i handicap

Zapewne nie trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym mecz Napoli – Manchester City kończy się dużą ilością strzelonych bramek. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny, co udowadniają niemal w każdym ze spotkań. Gdy dołożymy do tego fakt, że Napoli potrzebuje zwycięstwa, a Pep Guardiola nienawidzi przegrywać, w meczu Ligi Mistrzów może paść sporo goli, co przełożyć można na wysoki kurs zakładu.

Jeśli wierzysz, że Napoli wygra a w meczu padnie +3.5 bramki to otrzymasz u bukmachera kurs 5.4.

Zakład na Manchester City i ilość bramek przekraczających poziom +3.5 to oferta bukmachera po kursie 4.85.

Zakłady bukmacherskie na mecz AS Roma – Chelsea

Zakłady bukmacherskie na mecz Napoli – Manchester City: dokładny wynik

Zapewne nie łatwo będzie odgadnąć dokładny wynik meczu Napoli – Manchester City, choć takie zakłady to zawsze okazja na wysoki kurs.

Za najbardziej prawdopodobny wynik, bukmacherzy w tym spotkaniu uważają remis 1:1 po kursie 7:2, choć 2:2 wyceniane jest podobnie – kurs 9.4.

Za triumf Napoli 2:1 uzyskać możesz kurs 9.5, ale już przy wygranej gospodarzy 3:2 ten kurs wzrasta do 19.

Powtórka z pierwszego meczu (wygrana City 2:1) to kurs 8.9, ale jeśli goście wywiozą z Neapolu wynik 2:4 to kurs wyniesie 41.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here