Dotychczas WYGRAŁEM

2490 ZŁ

Skuteczność kuponów

4/16

Mój zysk z zakładów

1956 ZŁ

Zarabiaj na zakładach bukmacherskich

Zacznij zarabiać na zakładach bukmacherskich razem ze mną!W serii artykułów jak zarabiać na zakładach bukmacherskich pokazuję jak obstawiać zakłady z piłki nożnej, żeby wygrać pieniądze.

Moim sposobem na bukmachera, który realizuję w ramach portalu Drybler.pl jest obstawianie kuponów na piłkę nożną z wieloma zdarzeniami z podziałem na tzw. grupy. Dzięki temu przy niskich stawkach wygrać mogę bardzo duże pieniądze.

Jeśli będziesz śledzić serię moich artykułów o tym jak zarabiam pieniądze na zakładach bukmacherskichto szybko przekonasz się, że to całkiem ciekawy sposób, który być może warto zastosować w swojej grze.

Zarabiaj na zakładach bukmacherskich ze mną!

Zainteresowany moim sposobem gry? Cieszę się, że przypadł Ci do gustu mój „system bukmacherski”, którym gram w ramach przedstawionej idei. Dla mnie największym atutem tego sposobu są niskie stawki oraz bardzo wysokie wygrane. Przy odpowiedniej skuteczności typów, w ten sposób można sporo zarobić na zakładach. 

Jeśli chcesz to spróbuj swoich sił samodzielnie – wybierz pewną ilość meczy, podziel je na grupy, zastanów się nad stawką i puść kupon. Poczekaj, sprawdź wyniki i zobacz ile wygrałeś. Jeśli jednak wolisz, żebym to ja wybrał dla Ciebie typy, podzielił je na grupy, innymi słowy chcesz grać identyczne kupony jak ja to skorzystaj z mojej oferty poniżej.

Kup 5 kuponów za 100 zł Zamów 25 kuponów za 399 zł Zamawiam 100 kuponów za 999 zł

 

Co oznacza „kupon”? Mogę zobaczyć przykład?

Kupon to jeden gotowy zakład, z wybranymi typami, podzielonymi na grupy. Tutaj możesz zobaczyć przykład kuponu jaki ode mnie otrzymasz.

Przez ile czasu będę otrzymywał kupony?

Najczęściej gram 5 kuponów w ciągu jednego tygodnia.

  • Jeśli więc kupisz 5 kuponów to otrzymasz je jednorazowo.
  • Kupując 25 kuponów, otrzymasz po 5 kuponów przez kolejne 5 tygodni.
  • Kupując 100 kuponów, otrzymasz po około 5 kuponów przez około 20 tygodni.

Czy kupony, które wysyłasz są identyczne z tymi, które sam stawiasz?

Dokładnie tak! Klientom wysyłam identyczne kupony, z tymi które sam obstawiam.

Ile muszę mieć pieniędzy na grę?

Wybór stawki jest sprawą indywidualną, dlatego każdy może dopasować ilość pieniędzy potrzebną do obstawiania wg własnych możliwości.

Kupiłem kupony. Co teraz?

W ciągu kilku dni otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego Twój zakup. Następnie otrzymasz kupony.